2017 Dantel Runner Örnekleri

2017 Dantel Runner Örnekleri

Önceden çeyizlere sadece masa örtüsü işlenir ve vitrin içi dantelleri yapılırdı. Artık hazır fabrika işleri arttıkça insanlarda bu modellerden yeni örgüler türetmeye başladı. Runner lar aslında masanın tam ortasına ya da karşılıklı olarak yapılabilir. O kadar çok çeşit oluyor ki evinizin havasına uygun modeli bulmakta size kalıyor. Dantel deyince akla bembeyaz ipler gelir. Burada ki modellerde de olduğu gibi runnerlar çok farklı renk ve desende olabilir.

Yeni modaya her geçen gün yeni örnekler ekleniyor. Tığ işi ve dantel örmeyi sevenler için değişik tarzda masa örtüleri üzerine ya da tek kullanılan runner modelleri göstereceğiz.

Çeyizlik olarak da örülebileceği gibi evimizde kendi masamıza değişik bir örtü olarak kullanmak içinde bu güzel dantelleri örebiliriz. Tabi çok emek isteyen bir iş olduğu için seçeceğiniz modeli ve ona ayıracak zamanı bulmanız lazım.

Dantel işlerini çok severiz ama iş yapmaya gelince çok zor geliyor artık. Zamanında ben de az dantel örmemiştim. Tabi o zamanlar beyaz danteller ve herkeste aynı modeller vardı. Ve bu kadar değişik örnek bulmak çok zordu.

Oysa şimdi onca değişik dantel örnekleri ve runner modelleri var ki hiç bilmeyenler bile ya örmek ya para karşılığı ördürmek istiyorlar. Modelli, çiçekli ve Osmanlı izlerini taşıyan moteller çok moda. Çok çeşit olması bazen iyi olurken, bu tür dantel işleri gerçekten vakit aldığından az zamanda çok şık işler yapmak isteriz. Malum zaman çok hızlı ve yetişmemiz gereken yer çok ama böyle hobilerle rahatlamak ve zaman içinde kendimize ait bir şeyler bırakmak gerekir. Tam da bu yüzden modayla eskiyi birleştirelim ve yeni tarzlar ortaya çıksın. Sizin için derlediğim galeriyi ziyaret edin ve bir örnek videoyu da inceleyin. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ