2017 Örgü Bebek Eldiven Modelleri & Yapımı

2017 Örgü Bebek Eldiven Modelleri & Yapımı

Kış aylarında bebeklerin ellerinin üşümemesi için anneler onları korumak için eldivenler örerler. Yeni doğan bebekler için eldiven en çok lazım olan giysilerin başında gelir. Bebekler daha doğmadan onlar için türlü hazırlıklar ve örgüler yapılır. Örgü işi ile bereler, hırkalar, tulumlar, battaniyeler ve daha neler neler. 2017 örgü bebek eldiven modelleri arasında bebekler için kolay kullanılan parmaksız ve figürlü modeller ağırlıkta. Bebeklerin parmaklı eldivenleri giymeleri çok kolay olmadığından, parmaklarını yerleştirirken zorluk çektiklerinden dolayı küçük bebekler için parmaksız düz eldivenler tercih etmelisiniz. Renkli ve figürlü eldivenler 2017 yılı örgü bebek eldiven modelleri arasında en beğenilenler içinde yer almaktadır.
Bebekler için Anneler, anneanneler, babaanneler çeşitli hazırlıklar yaparlar. Bebek doğduğunda hızla büyümesi sebebi ile durmadan bir örgü örme durumuna girilir. Bebekler her hafta kilo alır, gelişir ve büyür ve kıyafetler küçülür. Bebeklerin hızlı gelişimi de onların ihtiyaçlarını büyütmek sürekli hale getirir. 2017 örgü bebek eldiven modelleri kız çocuklarında süslü, gösterişli renkler, kurdele ile süslenmiş bu yıl. Erkek bebekler için 2017 örgü bebek eldiven modelleri daha çok hayvan figürlü ve pastel renkli olarak kullanılmakta.
Bebek eldiven yapmak çok basit ve kısa süren bir uğraştır. Tek bir yün ile birkaç çift eldiven örmek mümkün olduğu gibi çeşitlendirmek size kalmış. Bebek eldiveni yapmak için çok iyi örge örme bilgisine gerek yok. Düz örgüden de çok hoş eldivenler yapabilirsiniz. Bebek eldivenleri modelleri arasında parmak olmadığı için bebek eldiveni örmek oldukça rahat ve basittir. Evinizde bebeğiniz için renkli, çeşitli ve figürlü eldivenler örebilirsiniz. 2017 örgü bebek eldiven modelleri dergilerde ve vitrinlerde yerini çoktan aldı. Biraz araştırma yapıp vitrin gezmeniz ve bilgi toplamanız yeterli olacaktır. Bu modellerin bazıları için galermizi gezebilirsiniz.Videolu örnekten yardım alabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ