2017 Örgü Patik Bayan Modellerinden Örnekler

2017 Örgü Patik Bayan Modellerinden Örnekler

Kış günlerinde ayaklarımızı üşütmemek için kalın çoraplar veya ev patikleri giyeriz.

 bu sezon seçenekleri ile göz doldurmakta. Bayanlar patik giymesi ve kullanmayı çok sever. Patikleri soğuk günlerde evlerimizde ya da ev oturmalarında çok tercih ederiz. Günümüzde hazır patiklerin yanı sıra el örgüsü patikler de hala çok beğeni ile giyiliyor. 2017 yılında örgü bayan patik modellerinin yapımı ister tığ işi ile ister şiş ile kolaylıkla yapılmaktadır.

Kışın en çok ayaklarımız üşümektedir. Hastalanmamızın en büyük sebebi de ayaklarımızı yeteri kadar korumamamız ve üşütmemizden kaynaklanır. Bu sebeple ayaklarımızı sıcak tutmamızın nedenleri arasında sağlığımızı korumakta vardır. Büyük önem taşır. Yün patikler kışın yardımımıza yetişirler. Örgü patiklerin de her şey de olduğu gibi yıl yıl modası vardır2017 örgü bayan patik modelleri ağırlıklı olarak kışı anımsatan patiklerden oluşuyor. Patik çok eski yıllarda yapılan bir giyim türüdür. Pek çok patikte yöresel motifler yer alır. Bağcıklı patik modelleri, çorap patik modelleri, desenli ve renkli patik modelleri de 2017 örgü bayan patik modelleri arasında başı çeken tasarımlardır.

Patikler ayaklarımızı ısıtmanın yanı sıra  bazen desenleriyle farklı bir hava yaratır. Bayanlar için patiklerin görünüşü de önemlidir. Şıklığına özen gösteren bayanlar tarz patik modelleri ile fark yaratırlar. Patikleri ev gezmelerinde de sıklıkla rahatlık açısından kullanırız . Rahat ve sıcak tutuyor olmaları en vazgeçilmez nedenlerindendir. Patik yapmayı biliyorsanız sevdiklerinize vereceğiniz el emeğini yansıtan, en güzel hediyelerden . Patik örmek oldukça basittir ve zaman olarak kısa süren bir uğraştır. Tek bir yün ile birkaç çift patik örebilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Patik örmek için çok iyi örgü örmeniz ve bilmeniz gerekmez üstelik. İstediğiniz renklerden,modellerden istediğiniz ölçü ve sayıda patik örebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ