2017 Tığ İşi Telefon Kılıf Modelleri

2017  Tığ İşi Telefon Kılıf Modelleri

Tığ işi ile yapılan modellere, örneklere her geçen gün yeni çeşitler eklenmektedir. Eskiden yalnızca çeyiz sandıklarımızı süsleyen ve yeni evleneceklerin ilgi alanı olan tığ işi ürünler, günümüzde kullanım alanını oldukça genişletmiş ve çeşitlendirmiştir. Aksesuar ürünlerden, giyim sektörüne kadar her alanda tığ işi modeller bulmak hiç zor değil.

Tığ işi ile yapılan örnekler her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylık ve basitliktedir. El becerisi olan her bayan rahatlıkla tığ işi örgüyü öğrenip istediği modeli ve deseni yapabilir. Evlerimizin her köşesinde tığ işi örgüler bulunması hoş bir görüntü sergiler. Her odada, her köşede tığ işi ile yapılan parçalar evimizin havasını değiştirecektir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber de her geçen gün yeni telefon modelleri gün yüzüne çıkmaktadır. Tabi kadınlar da boş durmayıp şık telefonlar için birbirinden şık telefon kılıflarını örgüyle buluşturmuşlardır.

Tek renk düz örgü şekilde örebileceğiniz gibi, desenli modelleri de seçebilirsiniz.  Veya düz bir şekilde ördükten sonra yaprak,  gül motifleri yapıp kılıfın üstüne ekleyerek süsleyebilirsiniz. Daha hoş ve gösterişli kılıflar elde etmek isterseniz eğer düz bir şekilde ördüğünüz kılıfın üstünü ne gibi materyalleri kullanarak süsleyecekseniz onları kullanabilirsiniz. Boncuk , pul payet gibi. Daha gösterişli bir model elde edebilirsiniz.

Tığ işi telefon kılıfları son dönemlerde fazlasıyla tercih edilmeye ve moda olmaya başlamıştır. Birbirinden hoş ve farklı modelleri mevcuttur.Tığ işi telefon kılıfı modelleri çok fazla seçeneğe sahiptir. Tek renk ile yapılabilir. Hayal gücünüzü de kullanarak süsleyebilirsiniz. Sizde sevdiğiniz ve beğendiğiniz renkleri, desenleri kullanarak çok şık telefon kılıfları elde edebilirsiniz.

Aşağıda sizin için düzenlediğimiz galerimize bakabilirsiniz. Örnek videomuzu izleyerek harika telefon kılıfları elde edebilir ve örgülerinize ekleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ