Dantel Pike Takımı Yapımı Video Anlatımı

Dantel Pike Takımı Yapımı Video Anlatımı

Dantellerin çeyiz hazırlayanlar bayanlar için önem ve değeri bambaşkadır. Dantelin dokunduğu ve kullanıldığı her yer daha şık daha zarif göründüğü için bayanlar dantel desenlerini, örneklerini evlerine sermeye bayılırlar. Evlerimizin her köşesini süsleyen dantel parçalara olan düşkünlük modaya uyumla beraber günden güne artış göstermektedir. Dantelin şıklığı ve asilliği sizinde evinize fazlasıyla yakışacaktır. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan birçok farklı dantel modeli ve deseni olmasıyla beraber yeni dantel modelleri de vardır.

Danteller evimizin her odasında kendini şıklığı ve zarifliği ile göstermeye bulunduğu ortamda dikkat çekmeye bugün de halen devam etmektedir. Mutfaklarımızdan, yatak odalarımıza kadar dantelin dokunuşu olmayan tek bir oda dahi yoktur. Dantelin en çok yakıştığı alanlardan biri de hiç şüphesiz ki yatak örtüleri süslemesidir. Birbirinden şık çarşaf pike takımları ile karşımıza çıkan dantel parçalar yatak odalarınıza ayrı bir hava ve farklılık katacak, daha şık ve gösterişli görünmesi için yardımcı olacaktır.

Dantel Pike takımı yapımı için öncelikle doğru kumaş parçası seçimi yapmalısınız. Son zamanlarda daha çok saten ve ipek gibi yumuşak kumaşlar tercih edilmektedir. Şık ve zarif bir pike takımına sahip olmak istiyorsanız Dantelle süslenecek pike kumaşınızı doğru ve kaliteli seçmelisiniz. Odanızın rengiyle ve modeliyle uyumlu olacak bir pike kumaşı seçerek işe başlayabilirsiniz. Pike kumaşınızı seçtikten sonra örmüş olduğunuz danteli pikede kullanacağınız yeri belirlemelisiniz. Kumaşın kenarlarına ve ağız kısmına geçirerek çok hoş ve gösterişli pike takımları elde edebilirsiniz. Dantelin zarafeti, şıklığı yatak odalarınıza fazlasıyla yakışacak ve el emeği, göz nuru Dantel pikeniz herkesin gözünü kamaştırmaya fazlasıyla yetecektir.

Pike takımı için örülen danteller beyaz renkte örülse de artık günümüzde artık her renk  pike takımı örnekleri de ortaya çıkmıştır. Aşağıdaki galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ