Erkekler İçin Kolay Örgü Modelleri

Erkekler İçin Kolay Örgü Modelleri

Erkekler için örgü modelleri genellikle kış aylarında akıllara gelir. Daha çok soğuktan korunmak için tercih edilen erkekler için kolay örgü modelleri mevcuttur. Herhangi bir örnekten erkeklere atkı örülebilir. Şiş ile örülebileceği gibi tığ ile de örülebilen modeller vardır. Ayrıca tığ ile lastik örgü modeli pek bilinmez ama çok işe yarar.

Erkeklere genellikle koyu renklerde ipler seçilip, örmeye başlanır. Erkekler için kolay örgü modelleri saç örgüsü, burgu, baklava dilimi modelleri olabilir. Bu örnekler zor gibi dursa da bilen birinden yardım alındığında gayet kolay olduğu görülecektir. Ayrıca internette bu örgülerin videoları mevcut.

Erkeklere kazak ördüğünüzde o kazağa birkaç detaylandırma yaparsanız harikulade bir görüntü olacaktır. Mesela düz örgü ile örülmüş bir kazağın kenarından şerit şeklinde bir desen geçerse kazak daha şık görünecektir.

Erkekler İçin Örgü Modeli Tavsiyeleri

Erkekler için geniş yakalı veya boğazlı modeller örülebilir. Burgu modeli, baklava deseni, sepet örgü modeli boğazlı ve geniş yakalı kazaklar için uygundur. Baklava deseni hem örerken keyifli hem de erkekler için daha çok tercih edilen bir model. Erkekler için çok fazla boyunluk seçeneği de bulunuyor. Atkı gibi düz ve uzun örgüyü iki uçtan birbirine dikip, iki veya üç kat dolayarak basit bir boyunluk yapılabilir. Kışın erkeklere gömleklerin üstüne giymeleri için süveter de örülebilir. Yine kışın üşüyen parmaklara siyah düz bir eldiven örmeyi tercih edebilirsiniz.

Erkek Örgü Kazak

Erkekler İçin Örülebilecek En Güzel Örgülerden Birisi de Yelek – Süveter

Eldiven & Bere

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ