Ev Dekorasyonuna Dekorluk Kırlent Örnekleri

Ev Dekorasyonuna Dekorluk Kırlent Örnekleri

Ev dekorasyonumuza renk katan parçalar, mobilya parçaları kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekor ürünleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini desteklemesi gerekir. Mobilya ve eşyalarınız klasik motifli ise aksesuar ve dekoratif ürünlerinizi de o havaya uygun seçmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.

El emeği göz nuru ile yapılan ürünlere ev dekorunda son zamanlarda çok daha fazla yer verilmeye başlamıştır. El emeği göz nuru dekorlar ve parçalar tektir ve size özeldir. Evlerimizin her köşesini süsleyen el emeği parçalara dekorla birleştirerek yenileri eklenmektedir. Bunlardan biri de son zamanlarda kullanımı artan kırlentlerdir. Kırlentler de diğer dekor ürünleri gibi elbette hazır olarak satılmaktadır. Son zamanlarda el örgüsü yapımı, el emeği ile yapılan modelleri daha fazla seçilmeye başlamıştır.

El örgüsü kırlentler evlerin dekoruna uygun olarak renk ve desen seçilerek yapılmalıdır. Eviniz spor ya da klasik dokular da ise o şekilde bir kırlent modeli seçmelisiniz. Evinizin dokusuna uygun eşyalar ile döşemeli ve kırlent modellerinizi de ona göre seçmelisiniz.

Kırlentlerin tek renk yapanların olduğu gibi çok renklide örülenleri vardır. Burada kişinin tarzı ve sevdiği motifleri bir araya getirmesi önemlidir. Sizin tarzınız hangisine daha yatkın ise o modelleri seçebilirsiniz. Her ne kadar şiş ile örmek isteyenler olsa da,  tığ işi örgü ile örülen modelleri tercih edilmektedir.

El örgüsü kırlentlerin tek parça halinde örenler de var. Ancak motif motif yapanlarda çok vardır. Özelikle de son zamanlarda motiflerin birleştirilmesi şeklinde yapılan modellerde moda olmuştur. Galerimizi inceleyerek ve örnek videomuzu izleyerek kendi zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Örgüyü elişlerinde kullanarak çeşitleri arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ