Kolay Bebek Patiği Yapımı

Kolay Bebek Patiği Yapımı

Kolay Bebek Patiği Yapımı

Bebeklerimiz için o küçük ayaklarını saran ve sıcak tutan aynı zamanda modern duran patik modelleri vardır. Her geçen gün yeni ve farklı modelleri ile ortaya çıkmaya devam eden bebek patikleri, bebeklerin de sıcak ve rahat olmasını sağlıyor. Kış aylarının oldukça zorlu geçmesi ve henüz ayakkabı giyecek durumda olmayan bebekler için kurtarıcı oluyor. Yazlık ve kışlık yapılabiliyor. Çok eskilerden beri anneler bebek haberi alır almaz ilk iş ona bir şeyler örmek ve bunu kendi eliyle yapmak ister. Bu yüzden birçok annenin hayal dünyasından çıkan bu modelleri birlikte inceleyeceğiz.

En yeni modelleri ile gün yüzüne çıkan bebek patikleri modelleri, birçok kişinin de en çok beğendiği ve kullandıkları arasında yer alıyor. Anne adayları ya da anneler çocukları için hem kullanışlı hem de pratik şekildeki modelleri tercih ediyor. Çünkü hamilelikte de annelere güzel bir uğraş olan patik örme işi bebek doğunca zor hale gelebiliyor bu yüzden basit ama kullanışlı modeller ön planda yer alıyor. Bu şekilde anne vaktini bebeğine ayırabilir.Sonra bunun için kullanılacak araç ve gereçleri oluşturmalısınız. Bu araç gereçler şunlardır; doğru model, doğru bir ip seçimi ve bir şiş numarası gerekmektedir. Daha sonra bu süreçte başlamak için model hakkında bilgimizin olması da önemli.

Gerekli incelemeleri yapanlar ilmek sayısını belirleyerek bu işe başlamalıdırlar. Her bebeğin ayak ölçüsüne göre model büyük ya da küçük başlanabilir. İlmek sayısı önem taşımaktadır. Model benimsendikten sonra uygun zamanlarda işleme yapılarak bebek patiğinizi tamamlayabilir dilerseniz süsleyebilirsiniz. Aşağıdaki galeriden kendinize uygun modeli seçebilir videolardan yardım alabilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ