Kolay El Örgüsü Bebek Elbisesi Örnekleri

Kolay El Örgüsü Bebek Elbisesi Örnekleri

Kız bebekleri için elbiseler çok hoş ve tatlı olması açısından sıklıkla kullanılmaktadır. Elbise seçenekleri olarak birçok çeşit ve tarz da elbise modelleri bulunmaktadır. Şiş işleme ile yapılan elbise modelleri olduğu gibi tığ işleme ile yapılan ince tarz da yazında rahatlıkla kullanılabilecek modellerimiz vardır. Etekleri süslü modellerden, tığ işi ile yapılmış elbiselere kadar birbirinden şık elbise örnekleri mevcuttur. El becerisi olan bayanların ya da yeni öğrenenlerin rahatlıkla yapabileceği kolaylıkta birçok elbise modeli bulunmaktadır. Sizin için seçtiğimiz resimleri ve videoları inceleyerek bile çok rahatlıkla istediğiniz modeli örmeye başlayabilirsiniz.  İsterseniz üstünde birkaç değişiklik ve süsleme ile farklı bir model de ortaya çıkarabilirsiniz. Bakacak olursak tığ ile yapılan bir modeli yapıp üstüne kendinize özgü desenler yapıp ekleyebilirsiniz. Tığ işi örgü ile yapılan modeller eğer ince bir iplik türü ile örülmüş ise yazın da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Sizde bu tığ işi örgülerle bebeğinize elbiseler yaparak farkına fark katabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki prenseslerinize bu modeller çok yakışacaktır.

arıyorsanız birbirinden farklı her zevke uygun elbise modeli vardır. Şiş ile yapılan elbiseler daha çok kışın kullanılması uygunken  tığ ile yapılan ince tarz modeller yazları kullanmak için daha kullanışlıdır..

Kolay El örgüsü bebek elbiseleri son dönemin gözde örgü modeli olmuştur. Hazır alınan kıyafetlere göre daha emek verildiğinden çok değerlidir. Çünkü başkasında olma olasılığı düşüktür. Ve size özeldir. Bütün bir şekilde örülen elbise modelleri olduğu gibi daha farklı motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modellerde vardır. Aynı zaman da yeni moda olmuş bir diğer model olan tütü tarzı eteklerin üst kısmını tığ işi örgü ile birleştirip elbise oluşturulan yöntemlerdir. Daha fazlası için galerimizi inceleyiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ