Kolay Oval Dantel Örtü Örnekleri ve Yapılışı

Kolay Oval Dantel Örtü Örnekleri ve Yapılışı

Oval dantel örtü modelleri kullanım alanları Sehpa takımlarında,  yatak odası takımlarında ve özellikle tepsi dantellerinde en çok tercih edilen modellerden biri oval formlardır. Oval dantel örtü modelleri en az yuvarlak ve kare dantel örtü modelleri kadar moda olup, hanımların severek ördüğü dantel formlar başında gelir. Oval dantel sehpa takımı örmek istediğinizde daha önceden elinizde bulunan mevcut desenleri de göz önünde bulundurarak, oval dantel örtülerinizi hangi yöntem ve teknikle öreceğinize daha rahat karar verebilirsiniz. Yuvarlak ya da kare formlu motifleri birleştirerek mi yoksa tek bir parça halinde kullanarak mı örmek istediğinize karar verdikten sonra işiniz biraz olsun kolaylaşmış olacaktır.

Tek parça halinde örmeye karar verildiyse, iki ucunda tarz motifler olan ama gerisi sade ve kolay örülmüş örnekler her zaman çok hoş duracaktır unutmayalım.

; desen çeşitliliği bakımından en az diğer tarzlarda olduğu gibi epeyce çok model vardır. Örmek istediğiniz modeli seçerken hayal gücünüz ve elinizden gelen beceriyi de katarak üstesinden geleceksiniz. Oval dantel örtülerinizi kullanacağınız yeri ister salon ister yatak odanızda kullanın motiflerinizi mümkün olduğunca sade örneklerden seçerseniz her yere uydurabilirsiniz. Buna yapmaya özen gösterin. Tığ işi oval dantel örtü modelleri ve yapılışı  söz konusu olduğunda; sizin için seçilen dantel örgü yelpazesi sizler için güzel bir yol gösterici olacak niteliktedir. Son yıllarda dantel örgü iplerinde neredeyse bin bir çeşit renk iplere ulaşmanız bunları istediğiniz gibi harmanlamanız çok kolaylaşmıştır.

Birçok yerde yemek odalarından yatak odalarına kullandığınız dantel oval parçaları konumlandırmakta size kalmıştır. Önemli olan renk, model ve uyumdur. Sizin için örnek bir video paylaşıyoruz. Bu şekilde galerimizde ki örneklerden ya da kendi istediğiniz modeli yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ