Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı ve Videolu Anlatımı

Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı ve Videolu Anlatımı

Anne olmaya hazırlanıyorsunuz. Artık yavaş yavaş bebek eşyaları hazırlanıyor ve siz ellerinizle bebeğinize bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bebeğinizin odasında en önemli parçalar yerleştirildikten sonra kışlık birkaç örgü işi yapılabilir. Bunlardan biride bebek battaniye modelleridir. Tüm bu modellerden sonra bebeğinizi saracak o sıcacık battaniyeyi en güzel şekilde yapmanız için modellerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Bu örgü işlerinin yerini ne kadar hazırları almış olsa da el emeğinin yenini asla tutmaz. Hazırlarının kullanışlı olmasına rağmen el örgüsünün yeri bir başkadır.

Malum bu kış ayları zaman geçirmek , sıcak evlerinizde oturup örgü örmek için en uygun zamanlar. Hem boş vakitleri değerlendirmek, hem oyalanarak stres atmak, hem de el emeğinizle yeni doğacak bebeğinize bir şeyler üretmekten güzel bir uğraşı olmasa gerek hayatta.

El örgüsü battaniye örnekleri arayanlar için 3 tane Türkçe videolu anlatımlı ile battaniye modellerinin yapımını ve birbirinden güzel şiş örgüsü, tığ işi örgü battaniye model örneklerini yayınlıyoruz. Yeni doğan bebekler için ya da hazırlık yapanlar size Türkçe videolu birkaç örgü battaniye modeli sunacağız.

Şişle battaniye örmeyi düşünenler için Selanik örgü modeli ve haraşo örgüsü düşünenlere ise küp örnekli battaniye yapımını önerebilirim. Şişte örgü yapmakta zorlananlar ve tığla örmek isteyenler olabilir bunlar ise kalpli örme modelini ya da bombeli tarzda model battaniye yapılışlarından birini izleyerek örnek çıkartabilirler. Diğer bir örnek ise yaprak desenidir. Bu desen çok hoş olmakla birlikte yapımını bir video ile anlatarak göstereceğiz ama kesinlikle denemelisiniz.

Büyük yaprak desenleri örgüye farklılık katarak çok yakışmış, hemen hemen her türden örgü modelinde bu güzel örnek kurulabilir. Mesela bebekler için hırkalara, yeleklere, atkılara, kazaklara ve daha birçok örgüye çok yakışabilir.

Bombeli Bebek Battaniyesi Yapımı Videosu

Selanik Örgü Küp Modeli Bebek Battaniyesi Yapımı Videosu

Tığ İşi Kalpli Bebek Battaniye Yapımı Videosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ