Örgü Örenlere Tavsiyeler

Örgü Örenlere Tavsiyeler

Örgüye yeni başlayanlara ve ilerlemiş olanlara ayrı ayrı tavsiyeler verilebilir. Örgü örmeyi seven insanlar genelde her yerden tavsiyeler toplamaya, fırsatları kaçırmamaya çalışırlar. Büyükannelerden bile alabileceğimiz püf noktalar bile güzel işlere imza atmaya yardımcı olur. Örgü örenlere tavsiyeler olarak öncelikle yeni başlayanlara kalın bir ip ve kalın bir şiş önerebiliriz. Böylece öreceklerini çabuk örüp sıkılmazlar. Televizyon başında veya bir film izlerken örgü örmenin de ayrı bir keyfi vardır. Beynin konuşma ile ilgili bölgesine hitap etmeyen örgü örme işi herhangi bir şey izlerken örülebilir. Misafirliklerde de popüler olan örme işi hem sohbet edip hem üretebilmeyi sağlıyor.

Doktorlar bile bazı ameliyatlarına girmeden önce örgü örüyorlar. Bu iş onlara odaklanmayı sağlıyor. Günlük işlerden sıkıldığınızda ve önemli, yoğunlaşma gerektiren bir işe başlarken örgü örebilirsiniz. Örgü ören topluluklara karışmak sizi daha sosyal bir insan yapar. Yeni arkadaşlar edinirsiniz, böyle olunca da örgünün insanları birbirine bağlama gücü ortaya çıkar.

Örgü Örenlere Teknik Tavsiyeler

Bilinenlerin aksine yeni, değişik modeller üretmek için bazı yollar deneyebilirsiniz. Bunlardan biri şiş ile yapılan bir işi tığ ile yapmaya çalışmaktır. Örneğin tığ işi ile de lastik örgü modeli yapılıp pek çok alana da uygulanabilir. Örgü örenlere tavsiyeler olarak hızlı, pratik ve kolay modelleri araştırıp deneyebilirsiniz. Basit trabzan modelleri ile çok şık battaniyeler yapabilirsiniz. Battaniyenin bir yüzüne kumaş dikip çok kullanışlı hale getirebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri artık iplerle de yapabilmeniz mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ