Renkli Kolay Bere Yapımı

Renkli Kolay Bere Yapımı

Kışın gelmesiyle bere modeli arayışı bayanlarda başladı. Hem kıyafetlerine uyacak hem tarz duracak modeller istemektedirler. Seçerken bazen de yapımı kolay ama çok farklı duran bereleri tercih etmektedirler. Tabi soğuk havaların vazgeçilmez aksesuarı olan bereler de çeşit, desen ve model çok çeşitli olup kendi aralarında ayrıl maktadır. Bazı berelerin yapılışı o kadar zordur ki bazen yapımı basit ama hoş bereler ararız. Örgü bereleri kıyafeti tamamlayan bir aksesuardır.

Yapılışı inanılmaz kolay ve baktığımızda duruşu gerçekten göz alıcı bir bere modeli ile yine karşınızdayız, bu modelin yapılışında kullanılan malzemeler kalınca bir ip ve kalınca bir tığdan oluşmaktadır. Oldukça değişik desene sahip olan bereyi çeşitlendirmek sizin elinizde bunun için aşağıdaki galerimizi kullanabilirsiniz. Rengârenk, simli, taşlı yapabilir veya değişik ipleri bir araya getirerek yeni bir bere modeli oluşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Sizden model isteyen kişilerin yapılışının basitliğine şaşıracaklar.

Bere çeşitleri genelde bayanlar ve çocukların sıklıkla kullandığı kışlık aksesuarlardır. Aynı model uygulamasını çocuklar içinde yapabilirsiniz. Böylelikle anne- kız ya da renkler değiştirilerek baba-oğlu modellerine de bir örnek olabilir.

Bere modelleri arasında dikkat çeken en önemli unsur şıklığın yanında rahatlık ve uyumun yakalanmasıdır. Bereler kışın soğuklarda vazgeçilmez birer parçadır. Örgünün de modelinin geçmemesi sebebiyle her dönem kullanılmaktadır. Sitemize Renkli kolay bere yapımının yanı sıra değişik modeller ekledik bunlardan yararlanarak harika bereler elde edebilirsiniz. Örgü işlerinde yapılış sırasını takip etmek ve kullanacağınız renge karar vermek sizin için daha faydalı olacaktır. Videoda anlatılan adımlarla kolayca bu bereyi yapabilirsiniz.

Sitemizde birbirinden farklı bere örneklerini yapılışları ile bulabilirsiniz. Son zamanların en moda bereleri ve bu berelerin yapılışları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ