Waffle Desenli Örgü Yapımı

Waffle Desenli Örgü Yapımı

Yeni bir örgü modeli öğrenmenin zamanı geldi! Bu hafta size Waffle Örgü Modelini göstereceğim. Bu dikiş muhteşem bir dokuya sahiptir ve battaniye, hatta bazı bulaşık bezleri için idealdir. Bu ders için 8 x 8 ″ kare yapmayı nasıl göstereceğim. Umarım örgü modelinin tadını çıkarırsın! Mutlu Örgüler!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Video Anlatım

1. 3 + 4 katlarını zincirleyin (örneğin, Creighton’un Battaniyesinde olduğu gibi 22)

2. Kancadan ve her zincirde üçüncü zincirde çift kroşe.

3. Zinciri -2, işinizi ve çift kroşeyi ilk dikişe çevirin. * Bir sonraki dikişin post etrafında çift postuz (FPdc) ön post. Sonraki iki dikişin her birinde bir kez çift kroşe. * İlk * ‘e geri dönün ve * ile satırın sonuna kadar tekrarlayın.

4. Zinciri -2, işinizi döndürün ve ilk dikişte çift tığ işi yapın. Bir sonraki dikişin post etrafında çift post ipi. * Sonraki dikişte çift kroşe. Ön post çift kroşe, bir sonraki iki dikişin EACH postunun etrafında bir kez. * İlk * ‘e geri dönün ve sadece üç dikişiniz kalmayıncaya kadar * arasında tekrarlayın. Üçüncüsü son dikişte çift kroşe, ön dikme dikişi, ikinci dikişten ikinci dikişe çift tığ ve son dikişte çift tığ işi.

İstediğiniz sayıda satırınız olana kadar 3 ve 4 numaralı adımları tekrarlayın. Birkaç tekrardan sonra “waffle” gerçekten şekilleniyor. Waffle dikiş parçalarını adım 3 ile bitirmeyi seviyorum.

Bunu ve diğer eğlenceli, yeni dikişler denemek isterseniz, Creighton’un Battaniyesi sizin için mükemmel bir proje olacaktır. Bebek battaniyesi büyüklüğünde, büyüklüğünü ya da Kral’a kadar başka bir büyüklükte yap!

Waffle Desenli Örgü Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ