Yenidoğan Bebek Kostüm Modelleri Nasıl Yapılır ?

Yenidoğan Bebek Kostüm Modelleri Nasıl Yapılır ?

Yeni doğan bebeğiniz için bir fotoğraf çekimi düşünüyorsanız ve fark arıyorsanız, bebek kostümleri  tam size göre demektir. Birbirinden şık ve gösterişli kostümler fotoğraf çekimlerinize renk, hareket katacak ve daha müthiş fotoğraflar elde etmenizi sağlayacaktır.

Genellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan yeni doğan bebek kostümlerinin çok fazla modeli mevcuttur. Erkek ve kız bebekler için değişik figürlü ve farklı kostümler tasarlanmıştır. Yeni doğan fotoğrafçılığının fazlasıyla tercih edildiği bu dönem de her geçen gün yeni modeller, seçenekler karşımıza çıkmaktadır.

Yeni doğan örgü bebek kostümleri erkek ve kız bebekler kısımlara ayrılsa da iki cinsiyet içinde kullanılabilen modeller de mevcuttur. Erkek bebek kostümleri daha çok hayvan figürleri ön plana çıkarılıp kullanılırken, kız bebek kostümlerinde çiçek modelleri, gül desenleri, yaprak figürleri ve motifleri ön plana çıkmaktadır.

Yeni doğan bebeğiniz için yapacağınız kostümleri tek renk ip, tek desen ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi ve deseni bir arada kullanarak örebileceğiniz modeller de mevcuttur. Kostümleri örebileceğiniz farklı ip modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Kalın iplikler ile örülen modeller de var olduğu gibi ince ipliklerle olan modelleri de vardır. Aynı zamanda tığ işi el örgü ile yapılan kostümler olduğu gibi şiş ile örülen kostüm modelleri de hayli mevcuttur. Siz hangi ipi kullanmada daha iyiyseniz o modeldeki örnekleri değerlendirebilirsiniz.

Prenses kostümleri, hayvan figürü kullanılan kostümler, çizgi film kahramanları olan kostümleri gibi çok farklı ve değişik modelleri bulunan yeni doğan kostümleri son zamanlarda fotoğraf çekimleri için sıklıkla kullanılmaya başlamış ve tercih edilmiştir. Bu kostümleri bebeğiniz için örebileceğiniz gibi aynı zamanda gelirde sağlayabilirsiniz. Modelleri örerek alıcı ile buluşturup buradan ek gelir de elde edebilirsiniz.

Değişik örnekler için galerimiz gezmelisiniz. Tercih edeceğiniz modeli ana işleme temasıda videomuzda yer almaktadır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ